Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України


Номер, дата реєстрації:
8339/П1 від 09.12.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пустовойтенко Валерій Павлович (IV скликання)
  • Климпуш Орест Дмитрович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.12.2005
  • Подання 08.12.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    10.01.2006 Питання заслухано
    13.12.2005 Вручено для ознайомлення
    12.12.2005 Направлено на розгляд Комітету
    09.12.2005 Передано на розгляд керівництву
    09.12.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності12.12.200513.12.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    27.10.2005 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення служби безпеки дорожнього руху)