Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо Центру усиновлення дітей


Номер, дата реєстрації:
8680 від 04.01.2006
Номер, дата акту
від 12.01.2006
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Осташ Ігор Іванович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Самойлик К.С. Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
  • Юхновський І.Р. Комітет з питань науки і освіти
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 04.01.2005
  • Подання 04.01.2005
  • Пояснювальна записка 04.01.2005
  • Порівняльна таблиця 04.01.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.01.2006
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 18.01.2006


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    31.01.2006 Повернуто з підписом від Президента
    18.01.2006 Закон направлено на підпис Президенту
    18.01.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    12.01.2006 Закон прийнято
    12.01.2006 Включено до порядку денного
    12.01.2006 Вручено для ознайомлення
    10.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    05.01.2006 Передано на розгляд керівництву
    04.01.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 05.01.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики10.01.200611.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму10.01.200611.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти10.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування10.01.200611.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.01.200611.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції10.01.200611.01.2006