Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо гарантій соціального захисту)


Номер, дата реєстрації:
8696 від 11.01.2006
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Осташ Ігор Іванович (IV скликання)
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Грачев О.О. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 10.01.2006
  • Подання 10.01.2006
  • Пояснювальна записка 10.01.2006
  • Порівняльна таблиця 10.01.2006


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    13.01.2006 Вручено для ознайомлення
    12.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    11.01.2006 Передано на розгляд керівництву
    11.01.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.01.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах12.01.200612.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони12.01.200612.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.01.200612.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції12.01.200612.01.2006