Проект Постанови про політичне становище в Україні та антиконституційну спробу змін системи управління державою


Номер, дата реєстрації:
8721 від 17.01.2006
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кравчук Леонід Макарович (IV скликання)
  • Шуфрич Нестор Іванович (IV скликання)
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Заєць Володимир Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.01.2006
  • Подання 16.01.2006
  • Пояснювальна записка 16.01.2006
  • Проект Постанови (на заміну) 17.01.2006
  • Подання 17.01.2006
  • Пояснювальна записка 17.01.2006
  • Додаток (1) 17.01.2006


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    20.01.2006 Вручено на заміну
    19.01.2006 Вручено для ознайомлення
    18.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    17.01.2006 Передано на розгляд керівництву
    17.01.2006 Одержано проект на заміну
    17.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    16.01.2006 Передано на розгляд керівництву
    16.01.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 17.01.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.01.200619.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій17.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування17.01.200619.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони17.01.200619.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності17.01.200619.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України17.01.200619.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.01.200618.01.2006

    Проект Постанови від 16.01.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.01.200618.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій17.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування17.01.200617.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони17.01.200617.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності17.01.200617.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України17.01.200618.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.01.200617.01.2006