Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо діяльності коаліції депутатських фракцій та формування Уряду на коаліційній основі)


Номер, дата реєстрації:
9038 від 06.02.2006
Сесія реєстрації:
9 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мороз Олександр Олександрович (IV скликання)
  • Вінський Йосип Вікентійович (IV скликання)
  • Шибко Віталій Якович (IV скликання)
  • Рудьковський Микола Миколайович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.02.2006
  • Подання 06.02.2006
  • Пояснювальна записка 06.02.2006
  • Порівняльна таблиця 06.02.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.02.2006
  • Висновок комітету 21.02.2006


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    24.02.2006 Проект не прийнято
    24.02.2006 Вручено подання Комітету про відхилення
    08.02.2006 Вручено для ознайомлення
    07.02.2006 Направлено на розгляд Комітету
    06.02.2006 Передано на розгляд керівництву
    06.02.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 06.02.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України07.02.200607.02.2006