Проект Постанови про звільнення з посади Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України І.Чижа


Номер, дата реєстрації:
1220 від 01.08.2006
Номер, дата акту
від 12.09.2006
Сесія реєстрації:
1 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шевченко Андрій Віталійович (V скликання)
  • Герман Ганна Миколаївна (V скликання)
  • Федун Олексій Леонідович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Шевченко А.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.07.2006
  • Подання 26.07.2006
  • Пояснювальна записка 26.07.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 26.07.2006 (тираж 08.08.2006)
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.08.2006


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    16.09.2006 Постанову підписано
    12.09.2006 Постанову прийнято
    05.09.2006 Вручено подання Комітету про розгляд
    03.08.2006 Вручено для ознайомлення
    03.08.2006 Направлено на розгляд Комітету
    02.08.2006 Передано на розгляд керівництву
    01.08.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.08.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації02.08.200604.08.2006