Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень громадських рад)


Номер, дата реєстрації:
2153 від 02.10.2006
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Герасим'юк Ольга Володимирівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Бондаренко О.А. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Вечерко В.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 13.09.2006
  • Подання 13.09.2006
  • Пояснювальна записка 13.09.2006
  • Порівняльна таблиця 13.09.2006
  • Проект Закону (на заміну) 02.10.2006
  • Подання 02.10.2006
  • Пояснювальна записка 02.10.2006
  • Порівняльна таблиця 02.10.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 12.10.2006
  • Висновок Головного науково-експертного управління 16.10.2006


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    22.05.2007 Знято з розгляду
    20.12.2006 Розгляд перенесено-1
    16.11.2006 Включено до порядку денного
    17.10.2006 Вручено подання Комітету про розгляд
    05.10.2006 Вручено на заміну
    03.10.2006 Направлено на розгляд Комітету
    02.10.2006 Передано на розгляд керівництву
    02.10.2006 Одержано проект на заміну
    20.09.2006 Вручено для ознайомлення
    18.09.2006 Направлено на розгляд Комітету
    13.09.2006 Передано на розгляд керівництву
    13.09.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону (на заміну) від 02.10.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.10.200604.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.10.200603.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.10.200604.10.2006

    Проект Закону від 18.09.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції18.09.200619.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики18.09.200618.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики18.09.200618.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації18.09.200619.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції18.09.200619.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації18.09.200619.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики18.09.200618.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.09.200619.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції18.09.200619.09.2006

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    16.10.2006 Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень громадських рад)
    22.05.2007 Проект Постанови про відкликання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень громадських рад)