Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень громадських рад)


Номер, дата реєстрації:
2153/П від 16.10.2006
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Герасим'юк Ольга Володимирівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Шевченко А.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.10.2006
  • Подання 12.10.2006


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    22.05.2007 Питання заслухано
    17.10.2006 Вручено для розгляду
    16.10.2006 Передано в тираж
    16.10.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 16.10.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації16.10.200626.10.2006

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    02.10.2006 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень громадських рад)