Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України та Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання"


Номер, дата реєстрації:
2432 від 30.10.2006
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Порошенко Петро Олексійович (V скликання)
  • Цушко Василь Петрович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Єфремов О.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Порошенко П.О. Комітет з питань фiнансiв i банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 30.10.2006
  • Подання 30.10.2006
  • Пояснювальна записка 30.10.2006
  • Порівняльна таблиця 30.10.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.11.2006
  • Висновок комітету 29.11.2006


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    15.06.2007 Проект відкликано
    12.12.2006 Вручено подання Комітету про відхилення
    16.11.2006 Включено до порядку денного
    01.11.2006 Вручено для ознайомлення
    31.10.2006 Направлено на розгляд Комітету
    30.10.2006 Передано на розгляд керівництву
    30.10.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 30.10.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України30.10.200631.10.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань фiнансiв i банківської діяльності30.10.200601.11.2006

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    06.12.2006 Проект Постанови про відхилення проекту Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України та Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання"