Проект Закону про азартні ігри


Номер, дата реєстрації:
2521-1 від 21.11.2006
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ляпіна Ксенія Михайлівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвієнков С.А. Комітет з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва
  • Інші комітети:
  • Круглов М.П. Комітет з питань фiнансiв i банківської діяльності
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Вечерко В.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.11.2006
  • Подання 21.11.2006
  • Пояснювальна записка 21.11.2006
  • Порівняльна таблиця 21.11.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 19.12.2006


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    23.05.2007 За основу не прийнято
    12.01.2007 Вручено подання про врахування
    12.12.2006 Включено до порядку денного
    28.11.2006 Вручено для ознайомлення
    24.11.2006 Направлено на розгляд Комітету
    21.11.2006 Передано на розгляд керівництву
    21.11.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 24.11.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики24.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики24.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань фiнансiв i банківської діяльності24.11.200628.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції24.11.200612.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва24.11.200627.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань фiнансiв i банківської діяльності24.11.200628.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики24.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету24.11.200627.11.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції24.11.200612.02.2007