Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів"


Номер, дата реєстрації:
2652 від 01.12.2006
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Писарчук Петро Іванович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Круглов М.П. Комітет з питань фiнансiв i банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Пригодський А.В. Комітет з питань транспорту i зв'язку
  • Бахтеєва Т.Д. Комітет з питань охорони здоров'я
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Вечерко В.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.11.2006
  • Подання 27.11.2006
  • Пояснювальна записка 27.11.2006
  • Порівняльна таблиця 27.11.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.03.2007


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    23.11.2007 Проект відкликано
    06.12.2006 Вручено для ознайомлення
    04.12.2006 Направлено на розгляд Комітету
    01.12.2006 Передано на розгляд керівництву
    01.12.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.12.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики04.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики04.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань фiнансiв i банківської діяльності04.12.200606.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції04.12.200612.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань фiнансiв i банківської діяльності04.12.200606.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту i зв'язку04.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я04.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики04.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції04.12.200612.02.2007