Проект Постанови про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
1004 від 23.11.2007
Номер, дата акту
від 04.12.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Азаров Микола Янович (VI скликання)
  • Сас Сергій Володимирович (VI скликання)
  • Шаров Ігор Федорович (VI скликання)
  • Князевич Руслан Петрович (VI скликання)
  • Мартинюк Адам Іванович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Президія сесії
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 23.11.2007
  • Подання 23.11.2007
  • Додаток (1) 23.11.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Порівняльна таблиця до другого читання 03.12.2007


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    06.12.2007 Підписано Президією першої сесії
    04.12.2007 Постанову прийнято
    04.12.2007 Вручено таблицю поправок-2
    23.11.2007 Прийнято за основу
    23.11.2007 Вручено для розгляду
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою