Пропозиції Президента до Закону "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України"


Номер, дата реєстрації:
0857 від 23.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мартинюк Адам Іванович (V скликання)
  • Матвєєв Валентин Григорович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.12.2006
  • Подання 21.12.2006
  • Пояснювальна записка 21.12.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Пропозиції Президента України до Закону 13.04.2007
  • Подання 13.04.2007
  • Пояснювальна записка 25.10.2007
  • Висновок комітету 11.02.2008
  • Порівняльна таблиця (з пропозиціями Президента України) 21.04.2008
  • Текст статей законопроекту з пропозиціями Президента 21.04.2008
  • Пропозиції Президента України до Закону 18.09.2008
  • Подання 18.09.2008
  • Висновок Головного науково-експертного управління 22.09.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.10.2008 Закон відхилено
    02.10.2008 Вето Президента не подолано
    23.09.2008 Вручені пропозиції Президента до закону
    19.09.2008 Направлено на розгляд Комітету
    18.09.2008 Повернуто з вето Президента для скасування
    08.09.2008 Закон направлено на підпис Президенту (10)
    08.09.2008 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    02.09.2008 Повторно прийнято з подоланням вето
    02.09.2008 Включено до порядку денного
    13.05.2008 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    28.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    26.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    17.04.2007 Вручені пропозиції Президента до закону
    16.04.2007 Направлено на розгляд Комітету
    14.04.2007 Повернуто з вето Президента для скасування
    03.04.2007 Закон направлено на підпис Президенту
    02.04.2007 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    22.03.2007 Закон прийнято
    21.03.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    09.01.2007 Вручено для ознайомлення
    26.12.2006 Направлено на розгляд Комітету
    22.12.2006 Передано на розгляд керівництву
    22.12.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 26.12.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.12.200727.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики26.12.200628.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.12.200727.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики26.12.200628.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції26.12.200612.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики26.12.200628.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції26.12.200612.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики26.12.200628.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції26.12.200612.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету26.12.200627.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.12.200727.12.2006