Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України"


Номер, дата реєстрації:
1017-1 від 27.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Стоян Олександр Миколайович (VI скликання)
  • Сухий Ярослав Михайлович (VI скликання)
  • Хара Василь Георгійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Інші комітети:
  • Пеклушенко О.М. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.11.2007
  • Подання 27.11.2007
  • Пояснювальна записка 27.11.2007
  • Порівняльна таблиця 27.11.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.02.2008
  • Висновок комітету 13.02.2008 (тираж 15.02.2008)
  • Висновок комітету 13.02.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    13.04.2010 Проект не прийнято
    19.02.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.01.2008 Вручено для ознайомлення
    09.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    28.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    27.11.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 27.11.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності09.01.200812.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності09.01.200812.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.01.200811.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці09.01.200823.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності09.01.200812.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.01.200811.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції09.01.200811.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики09.01.200811.01.2008