Проект Закону про Національний демографічний регістр


Номер, дата реєстрації:
0878 від 23.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4344-VI  від 07.02.2012
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Цушко Василь Петрович (V скликання)
  • Семинога Анатолій Іванович (V скликання)
  • Оніщук Микола Васильович (V скликання)
  • Єхануров Юрій Іванович (V скликання)
  • Мойсик Володимир Романович (V скликання)
  • Грицак Василь Миколайович (V скликання)
  • Герман Ганна Миколаївна (V скликання)
  • Мармазов Євген Васильович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Ткаченко О.М. Комітет з питань економічної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.09.2006
  • Подання 12.09.2006
  • Пояснювальна записка 12.09.2006
  • Проект Закону 23.10.2007
  • Пояснювальна записка 23.10.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.10.2006
  • Висновок КМУ 08.11.2006
  • Висновок комітету 10.04.2012


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    17.05.2012 Знято з розгляду
    12.04.2012 Вручено подання на зняття з розгляду
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    11.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    09.01.2008 Одержано повторну резолюцію
    27.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    15.12.2006 Прийнято в першому читанні
    28.11.2006 Включено до порядку денного
    21.11.2006 Вручено подання Комітету про розгляд
    21.09.2006 Вручено для ознайомлення
    19.09.2006 Направлено на розгляд Комітету
    14.09.2006 Передано на розгляд керівництву
    14.09.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 19.09.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики11.01.200821.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики19.09.200621.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці19.09.200625.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики11.01.200821.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики19.09.200621.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я19.09.200620.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці19.09.200625.09.2006

    Проект Закону від 28.11.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики11.01.200815.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.12.200728.12.2007

    Проект Постанови від 11.04.2012
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики11.04.201213.04.2012

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.04.2012 Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про національний демографічний регістр