Проект Закону про парламентську опозицію


Номер, дата реєстрації:
0886 від 23.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4344-VI  від 07.02.2012
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Коваль Вячеслав Станіславович (V скликання)
  • Комар Микола Степанович (V скликання)
  • Тимошенко Юлія Володимирівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.01.2007
  • Подання 12.01.2007
  • Пояснювальна записка 12.01.2007
  • Порівняльна таблиця 12.01.2007
  • Проект Закону 30.10.2007
  • Пояснювальна записка 30.10.2007


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.09.2012 В порядок денний не включено
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    29.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    12.01.2007 Прийнято в першому читанні
    12.01.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    12.01.2007 Вручено для ознайомлення
    12.01.2007 Направлено на розгляд Комітету
    12.01.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.11.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.12.200708.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.12.200708.01.2008

    Проект Закону від 12.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.12.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.12.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції12.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України05.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції12.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції12.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України05.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.12.200716.01.2007