Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг"


Номер, дата реєстрації:
0918 від 23.11.2007
Номер, дата акту
від 15.01.2009
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Козак В.В. Комітет з питань транспорту і зв'язку
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 02.03.2007
  • Подання 02.03.2007
  • Пояснювальна записка 02.03.2007
  • Порівняльна таблиця 02.03.2007
  • Проект Закону 19.10.2007
  • Пояснювальна записка 19.10.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 14.03.2007
  • Висновок Головного науково-експертного управління 21.03.2007
  • Зауваження Головного юридичного управління 15.01.2009
  • Порівняльна таблиця до другого читання 15.01.2009
  • Текст законопроекту до другого читання 15.01.2009


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    28.01.2009 Повернуто з підписом від Президента
    20.01.2009 Закон направлено на підпис Президенту
    20.01.2009 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    15.01.2009 Закон прийнято
    15.01.2009 Вручено таблицю поправок-2
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    29.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    03.04.2007 Прийнято в першому читанні
    03.04.2007 Включено до порядку денного
    22.03.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    20.03.2007 Вручено для ознайомлення
    03.03.2007 Направлено на розгляд Комітету
    02.03.2007 Передано на розгляд керівництву
    02.03.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.11.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку28.12.200708.01.2008

    Проект Закону від 01.03.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку28.12.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту i зв'язку02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики02.03.200706.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики02.03.200706.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту i зв'язку02.03.200705.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку28.12.200705.03.2007