Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо розвитку інфраструктури)


Номер, дата реєстрації:
0926 від 23.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
5199-VI  від 06.09.2012
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Куренной Володимир Костянтинович (V скликання)
  • Філіндаш Євген Васильович (V скликання)
  • Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.11.2006
  • Подання 30.11.2006
  • Пояснювальна записка 30.11.2006
  • Порівняльна таблиця 30.11.2006
  • Проект Закону 29.10.2007
  • Пояснювальна записка 29.10.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.12.2006
  • Висновок комітету 16.05.2007


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    12.12.2012 Проект відкликано
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    29.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    13.04.2007 Прийнято в першому читанні
    22.03.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    12.12.2006 Вручено для ознайомлення
    05.12.2006 Направлено на розгляд Комітету
    04.12.2006 Передано на розгляд керівництву
    04.12.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.10.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму28.12.200729.10.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму28.12.200729.10.2007

    Проект Закону від 05.12.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму28.12.200707.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму05.12.200607.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму05.12.200607.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації05.12.200606.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.12.200630.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму05.12.200607.12.2006
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах05.12.200606.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації05.12.200606.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.12.200630.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах05.12.200606.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.12.200630.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.12.200605.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму05.12.200607.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму28.12.200707.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації05.12.200606.12.2006