Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування"


Номер, дата реєстрації:
0981 від 23.11.2007
Номер, дата акту
від 15.01.2009
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мірошниченко Юрій Романович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 10.01.2007
  • Подання 10.01.2007
  • Пояснювальна записка 10.01.2007
  • Порівняльна таблиця 10.01.2007
  • Проект Закону (на заміну) 13.03.2007
  • Подання 13.03.2007
  • Пояснювальна записка 13.03.2007
  • Порівняльна таблиця 13.03.2007
  • Проект Закону 23.10.2007
  • Пояснювальна записка 23.10.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Зауваження Головного юридичного управління 01.02.2008
  • Порівняльна таблиця до другого читання 08.02.2008
  • Текст законопроекту до другого читання 08.02.2008
  • Пропозиції Президента України до Закону 24.10.2008
  • Подання 24.10.2008
  • Висновок Головного науково-експертного управління 07.11.2008
  • Висновок комітету 19.11.2008
  • Порівняльна таблиця (з пропозиціями Президента України) 16.12.2008
  • Текст статей законопроекту з пропозиціями Президента 16.12.2008


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    28.01.2009 Повернуто з підписом від Президента
    22.01.2009 Закон направлено на підпис Президенту
    22.01.2009 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    15.01.2009 Прийнято з урахуванням пропозицій Президента
    17.12.2008 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    28.10.2008 Вручені пропозиції Президента до закону
    28.10.2008 Направлено на розгляд Комітету
    24.10.2008 Повернуто з пропозиціями Президента
    10.10.2008 Закон направлено на підпис Президенту
    10.10.2008 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    01.10.2008 Закон прийнято
    12.02.2008 Вручено таблицю поправок-2
    18.01.2008 Вручено для ознайомлення
    08.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    27.06.2007 Прийнято в першому читанні
    19.06.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    20.03.2007 Вручено на заміну
    16.03.2007 Направлено на розгляд Комітету
    15.03.2007 Передано на розгляд керівництву
    15.03.2007 Одержано проект на заміну
    06.02.2007 Вручено для ознайомлення
    11.01.2007 Направлено на розгляд Комітету
    10.01.2007 Передано на розгляд керівництву
    10.01.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності08.01.200815.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності11.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності11.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності11.01.200715.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності08.01.200815.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200712.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.01.200715.01.2007

    Проект Закону (на заміну) від 16.03.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності08.01.200816.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції16.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції16.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції16.03.200719.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності08.01.200816.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму16.03.200719.03.2007

    Проект Закону від 04.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності08.01.200809.01.2008