Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо дострокового припинення повноважень)


Номер, дата реєстрації:
1133 від 06.12.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Каракай Юрій Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 06.12.2007
  • Подання 06.12.2007
  • Пояснювальна записка 06.12.2007
  • Порівняльна таблиця 06.12.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 23.01.2008
  • Висновок комітету 11.02.2008


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    30.03.2009 Проект відкликано
    20.02.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    25.01.2008 Вручено для ознайомлення
    11.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    06.12.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 07.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.01.200815.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.01.200815.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200814.01.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    18.02.2008 Проект Постанови про проект Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про статус народного депутата України"