Проект Закону про спеціальний статус міста Кривий Ріг


Номер, дата реєстрації:
1239 від 18.12.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Вілкул Олександр Юрійович (VI скликання)
  • Деркач Микола Іванович (VI скликання)
  • Колєсніков Дмитро Валерійович (VI скликання)
  • Глазунов Сергій Миколайович (VI скликання)
  • Шпенов Дмитро Юрійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Рибак В.В. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 18.12.2007
  • Подання 18.12.2007
  • Пояснювальна записка 18.12.2007
  • Порівняльна таблиця 18.12.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 05.02.2008


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    04.04.2008 Повернуто суб'єкту ініціативи
    25.01.2008 Вручено для ознайомлення
    16.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    14.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    18.12.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 18.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.01.200817.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування15.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики15.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики15.01.200818.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.01.200817.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики15.01.200816.01.2008