Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення захисту прав громадян, які здійснюють інвестиції у будівництво житла)


Номер, дата реєстрації:
1045-1 від 23.01.2008
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Каракай Юрій Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Азаров М.Я. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Рибак В.В. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
  • Ткаченко О.М. Комітет з питань економічної політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 23.01.2008
  • Подання 23.01.2008
  • Пояснювальна записка 23.01.2008
  • Порівняльна таблиця 23.01.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 19.02.2008


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    17.03.2008 Проект відкликано
    05.02.2008 Вручено для ознайомлення
    29.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    24.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    23.01.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 24.01.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.01.200829.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності28.01.200831.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики28.01.200830.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики28.01.200830.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.01.200829.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції28.01.200829.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики28.01.200830.01.2008