Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо терміну повноважень депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим)


Номер, дата реєстрації:
1428 від 24.01.2008
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Черноморов Олександр Миколайович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 24.01.2008
  • Подання 24.01.2008
  • Пояснювальна записка 24.01.2008
  • Порівняльна таблиця 24.01.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.02.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.02.2010 В порядок денний не включено
    14.07.2009 Вручено подання на зняття з розгляду
    05.02.2008 Вручено для ознайомлення
    29.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    24.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    24.01.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 24.01.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.01.200830.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування28.01.200830.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.01.200830.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції28.01.200830.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики28.01.200831.01.2008