Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для з'ясування причин і наслідків перешкоджання Чорноморським флотом Російської Федерації виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства в межах національної зони відповідальності


Номер, дата реєстрації:
2056 від 13.02.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Тарасюк Борис Іванович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Семинога А.І. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Козак В.В. Комітет з питань транспорту і зв'язку
  • Білорус О.Г. Комітет у закордонних справах
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.02.2008
  • Подання 13.02.2008
  • Пояснювальна записка 13.02.2008
  • Додаток 13.02.2008


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    19.03.2008 Повернуто суб'єкту ініціативи
    19.02.2008 Вручено для ознайомлення
    18.02.2008 Направлено на розгляд Комітету
    18.02.2008 Передано в тираж
    13.02.2008 Передано на розгляд керівництву
    13.02.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.02.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України13.02.200819.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України13.02.200819.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи13.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку13.02.200818.02.2008
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах13.02.200818.02.2008