Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо підвищення відповідальності членів виборчих комісій)


Номер, дата реєстрації:
2070 від 14.02.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кеменяш Олександр Михайлович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.02.2008
  • Подання 14.02.2008
  • Пояснювальна записка 14.02.2008
  • Порівняльна таблиця 14.02.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 01.04.2008
  • Висновок комітету 14.05.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    29.06.2010 Проект не прийнято
    17.06.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    21.02.2008 Вручено для ознайомлення
    18.02.2008 Направлено на розгляд Комітету
    14.02.2008 Передано на розгляд керівництву
    14.02.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.02.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.02.200820.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування18.02.200819.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики18.02.200819.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.02.200820.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції18.02.200819.02.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.06.2008 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо підвищення відповідальності членів виборчих комісій)