Проект Постанови про проект Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про статус народного депутата України"


Номер, дата реєстрації:
1133/П від 18.02.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Єфремов Олександр Сергійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.02.2008
  • Подання 12.02.2008


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    30.03.2009 Проект відкликано
    20.02.2008 Вручено для розгляду
    18.02.2008 Передано в тираж
    18.02.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 18.02.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України18.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України18.02.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    06.12.2007 Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо дострокового припинення повноважень)