Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно- різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" (щодо вартості і строків придбання подарунків)


Номер, дата реєстрації:
2295 від 28.03.2008
Номер, дата акту
від 19.12.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Хара Василь Георгійович (VI скликання)
  • Сухий Ярослав Михайлович (VI скликання)
  • Стоян Олександр Миколайович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Інші комітети:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.03.2008
  • Подання 28.03.2008
  • Пояснювальна записка 28.03.2008
  • Порівняльна таблиця 28.03.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 08.04.2008


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    30.12.2008 Повернуто з підписом від Президента
    27.12.2008 Закон направлено на підпис Президенту
    27.12.2008 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    19.12.2008 Закон прийнято
    16.05.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    08.04.2008 Вручено для ознайомлення
    01.04.2008 Направлено на розгляд Комітету
    31.03.2008 Передано на розгляд керівництву
    28.03.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 31.03.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету31.03.200802.04.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики31.03.200803.04.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму31.03.200803.04.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці31.03.200802.04.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету31.03.200802.04.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції31.03.200803.04.2008