Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо благодійної діяльності


Номер, дата реєстрації:
1293/П від 11.04.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Терьохін Сергій Анатолійович (VI скликання)
  • Святаш Дмитро Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.04.2008
  • Подання 11.04.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    07.09.2010 В порядок денний не включено
    15.04.2008 Вручено для розгляду
    11.04.2008 Передано в тираж
    11.04.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.04.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики11.04.200816.04.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики11.04.200826.03.2012

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    27.12.2007 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо благодійної діяльності