Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо звільнення суддів, обраних безстроково)


Номер, дата реєстрації:
2543 від 08.09.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Притика Дмитро Микитович (VI скликання)
  • Фесенко Леонід Іванович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 23.05.2008
  • Подання 23.05.2008
  • Пояснювальна записка 23.05.2008
  • Порівняльна таблиця 23.05.2008
  • Авторський колектив 23.05.2008
  • Проект Закону (на заміну) 08.09.2008
  • Подання 08.09.2008
  • Пояснювальна записка 08.09.2008
  • Порівняльна таблиця 08.09.2008
  • Авторський колектив 08.09.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 10.09.2008
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.09.2008


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    03.06.2010 Доручено врахувати в іншому проекті
    18.05.2010 Прийнято в першому читанні
    21.10.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    16.09.2008 Вручено на заміну
    09.09.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.09.2008 Передано на розгляд керівництву
    08.09.2008 Одержано проект на заміну
    03.06.2008 Вручено для ознайомлення
    27.05.2008 Направлено на розгляд Комітету
    23.05.2008 Передано на розгляд керівництву
    23.05.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону (на заміну) від 08.09.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.09.200810.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя08.09.200809.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.09.200810.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції08.09.200810.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики08.09.200810.09.2008

    Проект Закону від 23.05.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.05.200827.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя23.05.200827.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.05.200827.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції23.05.200828.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики23.05.200827.05.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    18.05.2010 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення суддів, обраних безстроково