Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань митної справи


Номер, дата реєстрації:
2400/П від 29.05.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Терьохін Сергій Анатолійович (VI скликання)
  • Святаш Дмитро Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 29.05.2008
  • Подання 29.05.2008


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    04.03.2009 Питання заслухано
    03.06.2008 Вручено для розгляду
    29.05.2008 Передано в тираж
    29.05.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 29.05.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики29.05.200804.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики29.05.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    18.04.2008 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань митної справи