Проект Постанови про зміни у складі Ради Національного банку України


Номер, дата реєстрації:
2591 від 03.06.2008
Номер, дата акту
від 05.09.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кожем'якін Андрій Анатолійович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Азаров М.Я. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 03.06.2008
  • Подання 03.06.2008
  • Пояснювальна записка 03.06.2008
  • Авторський колектив 03.06.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 04.06.2008


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    11.09.2008 Постанову підписано
    05.09.2008 Постанову прийнято
    17.06.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    17.06.2008 Вручено для ознайомлення
    09.06.2008 Направлено на розгляд Комітету
    03.06.2008 Передано на розгляд керівництву
    03.06.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 03.06.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності03.06.200810.06.2008