Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації"


Номер, дата реєстрації:
2622 від 20.06.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Зварич Роман Михайлович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.06.2008
  • Подання 06.06.2008
  • Пояснювальна записка 06.06.2008
  • Проект Постанови (на заміну) 20.06.2008
  • Подання 20.06.2008
  • Пояснювальна записка 20.06.2008


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    01.08.2008 Повернуто суб'єкту ініціативи
    08.07.2008 Вручено на заміну
    03.07.2008 Повернуто суб'єкту ініціативи
    24.06.2008 Направлено на розгляд Комітету
    20.06.2008 Передано на розгляд керівництву
    20.06.2008 Одержано проект на заміну
    17.06.2008 Вручено для ознайомлення
    12.06.2008 Направлено на розгляд Комітету
    10.06.2008 Передано на розгляд керівництву
    06.06.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.06.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України09.06.200809.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України09.06.200809.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя09.06.200813.06.2008

    Проект Постанови (на заміну) від 20.06.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України20.06.200825.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України20.06.200825.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя20.06.2008