Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо виконуючих обов'язки голів місцевих державних адміністрацій"


Номер, дата реєстрації:
3112 від 04.09.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Портнов Андрій Володимирович (VI скликання)
  • Лавринович Олександр Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 04.09.2008
  • Подання 04.09.2008
  • Пояснювальна записка 04.09.2008
  • Порівняльна таблиця 04.09.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 04.09.2008 (тираж 04.09.2008)
  • Висновок комітету 04.09.2008
  • Висновок Головного науково-експертного управління 04.09.2008
  • Пропозиції Президента України до Закону 26.09.2008
  • Подання 26.09.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.10.2008 Закон відхилено
    02.10.2008 Вручені пропозиції Президента до закону
    01.10.2008 Направлено на розгляд Комітету
    26.09.2008 Повернуто з вето Президента для скасування
    11.09.2008 Закон направлено на підпис Президенту
    11.09.2008 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    04.09.2008 Закон прийнято
    04.09.2008 Вручено для ознайомлення
    04.09.2008 Направлено на розгляд Комітету
    04.09.2008 Передано на розгляд керівництву
    04.09.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.09.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.09.200808.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування04.09.200808.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.09.200808.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції04.09.200808.09.2008