Проект Постанови про внесення змін у складі комітетів Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
3136 від 11.09.2008
Номер, дата акту
від 18.09.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Яценюк Арсеній Петрович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.09.2008


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.09.2008 Постанову підписано
    18.09.2008 Постанову прийнято
    18.09.2008 Включено до порядку денного
    18.09.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    16.09.2008 Вручено для ознайомлення
    12.09.2008 Направлено на розгляд Комітету
    11.09.2008 Передано на розгляд керівництву
    11.09.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.09.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.09.200812.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.09.200812.09.2008