Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо невходження та виходу народного депутата України із депутатської фракції)


Номер, дата реєстрації:
3149 від 15.09.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Портнов Андрій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 15.09.2008
  • Подання 15.09.2008
  • Пояснювальна записка 15.09.2008
  • Порівняльна таблиця 15.09.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.10.2008


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    10.01.2009 Повернуто суб'єкту ініціативи
    18.09.2008 Вручено для ознайомлення
    16.09.2008 Направлено на розгляд Комітету
    15.09.2008 Передано на розгляд керівництву
    15.09.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 15.09.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України15.09.200817.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.09.200817.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України15.09.200817.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.09.200817.09.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.09.200817.09.2008