Проект Постанови про звільнення суддів


Номер, дата реєстрації:
3179 від 17.09.2008
Номер, дата акту
від 18.09.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ківалов Сергій Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.09.2008
  • Подання 15.09.2008


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    29.09.2008 Постанову підписано
    18.09.2008 Постанову прийнято
    18.09.2008 Включено до порядку денного
    18.09.2008 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    17.09.2008 Передано в тираж
    17.09.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 15.09.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя25.09.200815.09.2008