Проект Постанови про звільнення суддів


Номер, дата реєстрації:
3208 від 24.09.2008
Номер, дата акту
від 25.09.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ківалов Сергій Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 23.09.2008
  • Подання 23.09.2008


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    08.10.2008 Постанову підписано
    25.09.2008 Постанову прийнято
    25.09.2008 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    24.09.2008 Направлено на розгляд Комітету
    24.09.2008 Передано на розгляд керівництву
    24.09.2008 Передано в тираж
    24.09.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 24.09.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя24.09.2008