Проект Закону про внесення змін до статті 31-1 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (щодо дострокового припинення повноважень складу Комісії)


Номер, дата реєстрації:
3298 від 16.10.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мірошниченко Юрій Романович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 16.10.2008
  • Подання 16.10.2008
  • Пояснювальна записка 16.10.2008
  • Порівняльна таблиця 16.10.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 21.01.2009


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    18.03.2009 Проект відкликано
    21.10.2008 Вручено для ознайомлення
    17.10.2008 Направлено на розгляд Комітету
    16.10.2008 Передано на розгляд керівництву
    16.10.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 16.10.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України16.10.200816.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.10.200817.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування16.10.200820.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.10.200817.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України16.10.200816.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції16.10.200809.12.2008