Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо питання відкликання Голови Верховної Ради України з посади)


Номер, дата реєстрації:
3381 від 26.11.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвієнко Анатолій Сергійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 18.11.2008
  • Подання 18.11.2008
  • Пояснювальна записка 18.11.2008
  • Порівняльна таблиця 18.11.2008
  • Проект Постанови (на заміну) 26.11.2008
  • Подання 26.11.2008
  • Пояснювальна записка 26.11.2008
  • Порівняльна таблиця 26.11.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 17.12.2008


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    09.02.2009 Повернуто суб'єкту ініціативи
    02.12.2008 Вручено на заміну
    28.11.2008 Направлено на розгляд Комітету
    27.11.2008 Передано на розгляд керівництву
    26.11.2008 Одержано проект на заміну
    20.11.2008 Направлено на розгляд Комітету
    19.11.2008 Передано на розгляд керівництву
    18.11.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 27.11.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.11.200801.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.11.200801.12.2008

    Проект Постанови від 18.11.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України18.11.200820.11.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України18.11.200820.11.2008