Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Президента України щодо скасування присвоєння почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" Зваричу І.С.


Номер, дата реєстрації:
3526 від 26.12.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
3692-VI  від 06.09.2011
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бондик Валерій Анатолійович (VI скликання)
  • Власенко Сергій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 19.12.2008
  • Подання 19.12.2008
  • Пояснювальна записка 19.12.2008
  • Проект Постанови (на заміну) 26.12.2008
  • Подання 26.12.2008
  • Пояснювальна записка 26.12.2008


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    12.12.2012 Проект відкликано
    13.01.2009 Вручено на заміну
    08.01.2009 Направлено на розгляд Комітету
    26.12.2008 Передано на розгляд керівництву
    26.12.2008 Одержано проект на заміну
    25.12.2008 Вручено для ознайомлення
    23.12.2008 Направлено на розгляд Комітету
    22.12.2008 Передано на розгляд керівництву
    22.12.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 22.12.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України22.12.200824.12.2008

    Проект Постанови (на заміну) від 26.12.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.12.200813.01.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя26.12.200812.01.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.12.200813.01.2009