Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо дострокового припинення повноважень депутата)


Номер, дата реєстрації:
3527 від 22.12.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Міщенко Сергій Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 22.12.2008
  • Подання 22.12.2008
  • Пояснювальна записка 22.12.2008
  • Порівняльна таблиця 22.12.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 07.04.2009


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    01.07.2009 Проект відкликано
    25.12.2008 Вручено для ознайомлення
    23.12.2008 Направлено на розгляд Комітету
    22.12.2008 Передано на розгляд керівництву
    22.12.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 22.12.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України22.12.200824.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції22.12.200824.12.2008