Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації"


Номер, дата реєстрації:
4147 від 03.03.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Камчатний Валерій Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Бахтеєва Т.Д. Комітет з питань охорони здоров'я
  • Гриценко А.С. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Герман Г.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 03.03.2009
  • Подання 03.03.2009
  • Пояснювальна записка 03.03.2009


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    11.02.2010 Проект відкликано
    31.03.2009 Вручено подання Комітету про відхилення
    05.03.2009 Вручено для ознайомлення
    04.03.2009 Направлено на розгляд Комітету
    03.03.2009 Передано на розгляд керівництву
    03.03.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 04.03.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України04.03.200906.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України04.03.200906.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя04.03.200906.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я04.03.200906.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони04.03.200905.03.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації04.03.200911.03.2009