Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про затвердження зміни до статті 22 Конституції Автономної Республіки Крим (щодо строку повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим)


Номер, дата реєстрації:
3653/П від 03.03.2009
Номер, дата акту
від 03.03.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Міщенко Сергій Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    07.03.2009 Постанову підписано
    03.03.2009 Постанову прийнято
    03.03.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 06.03.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики06.03.2009

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    26.01.2009 Проект Закону про затвердження зміни до статті 22 Конституції Автономної Республіки Крим (щодо строку повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим)