Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони кредитування фізичних осіб в іноземній валюті"


Номер, дата реєстрації:
4011/П від 04.11.2010
Сесія реєстрації:
7 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Міщенко Сергій Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.03.2009
  • Подання 16.03.2009
  • Проект Постанови (на заміну) 04.11.2010
  • Подання 04.11.2010


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    14.01.2011 В порядок денний не включено
    04.11.2010 Направлено на розгляд Комітету
    04.11.2010 Передано на розгляд керівництву
    04.11.2010 Одержано проект на заміну
    18.03.2009 Вручено для розгляду
    17.03.2009 Передано в тираж
    17.03.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.03.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики20.03.200916.03.2009

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    04.02.2009 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони кредитування фізичних осіб в іноземній валюті