Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2009 року


Номер, дата реєстрації:
4363 від 14.04.2009
Номер, дата акту
від 10.06.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томенко Микола Володимирович (VI скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (VI скликання)
  • Баграєв Микола Георгійович (VI скликання)
  • Стець Юрій Ярославович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Герман Г.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.04.2009
  • Подання 14.04.2009
  • Пояснювальна записка 14.04.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 20.05.2009 (тираж 22.05.2009)


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.06.2009 Постанову підписано
    10.06.2009 Постанову прийнято
    10.06.2009 Включено до порядку денного
    02.06.2009 Вручено подання Комітету про розгляд
    17.04.2009 Вручено для ознайомлення
    15.04.2009 Направлено на розгляд Комітету
    14.04.2009 Передано на розгляд керівництву
    14.04.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 15.04.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України15.04.200915.04.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації15.04.200916.04.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування15.04.200915.04.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України15.04.200915.04.2009