Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Кабінет Міністрів України"


Номер, дата реєстрації:
2021/П від 08.05.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Омельченко Олександр Олександрович (VI скликання)
  • Боднар-Петровська Ольга Борисівна (VI скликання)
  • Трайдук Микола Федорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.05.2009
  • Подання 08.05.2009


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    07.09.2010 В порядок денний не включено
    12.05.2009 Вручено для розгляду
    08.05.2009 Передано в тираж
    08.05.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 08.05.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування08.05.200925.05.2009

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    07.02.2008 Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо програми діяльності Кабінету Міністрів України)