Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо скасування вікових обмежень для кандидатів на посаду члена ради та уточнення окремих положень)


Номер, дата реєстрації:
4454 від 14.07.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
2494-VI  від 07.09.2010
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Павленко Віктор Вікторович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Шевченко А.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.05.2009
  • Подання 12.05.2009
  • Пояснювальна записка 12.05.2009
  • Порівняльна таблиця 12.05.2009
  • Проект Закону (на заміну) 14.07.2009
  • Подання 14.07.2009
  • Пояснювальна записка 14.07.2009
  • Порівняльна таблиця 14.07.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.08.2009
  • Висновок комітету 22.04.2010


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    12.01.2011 Проект не прийнято
    11.05.2010 Вручено подання Комітету про розгляд
    16.07.2009 Вручено на заміну
    15.07.2009 Направлено на розгляд Комітету
    14.07.2009 Передано на розгляд керівництву
    14.07.2009 Одержано проект на заміну
    14.05.2009 Вручено для ознайомлення
    13.05.2009 Направлено на розгляд Комітету
    12.05.2009 Передано на розгляд керівництву
    12.05.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 12.05.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації12.05.200914.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України12.05.200913.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.05.200914.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації12.05.200914.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування12.05.200913.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.05.200914.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України12.05.200913.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції12.05.200914.05.2009

    Проект Закону (на заміну) від 14.07.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.07.200916.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.07.200916.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.07.200920.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.07.200916.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування14.07.200916.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.07.200920.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.07.200916.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.07.200915.07.2009

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    28.04.2010 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну Раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо скасування вікових обмежень, які передбачені стосовно кандидатів на посаду члена Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та уточнення окремих положень)