Проект Постанови про звільнення Єханурова Ю.І. з посади Міністра оборони України


Номер, дата реєстрації:
4513 від 20.05.2009
Номер, дата акту
від 05.06.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Рибаков Ігор Олександрович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Гриценко А.С. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 20.05.2009
  • Подання 20.05.2009
  • Пояснювальна записка 20.05.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • До проекту (Пропозиції н.д. А.Кожем'якіна та н.д. В.Писаренка) 01.06.2009


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    09.06.2009 Постанову підписано
    05.06.2009 Постанову прийнято
    05.06.2009 Включено до порядку денного
    05.06.2009 Вручено подання Комітету про розгляд
    22.05.2009 Вручено для ознайомлення
    21.05.2009 Направлено на розгляд Комітету
    21.05.2009 Передано на розгляд керівництву
    20.05.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 20.05.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України20.05.200922.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування20.05.200922.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони20.05.200921.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України20.05.200922.05.2009