Проект Постанови про Постанову Кабінету Міністрів України №366 від 14 квітня 2009 ролу "Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування"


Номер, дата реєстрації:
4526-1 від 26.05.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Інші (заяви, звернення ВРУ)
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кириленко В'ячеслав Анатолійович (VI скликання)
  • Ляпіна Ксенія Михайлівна (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Сушкевич В.М. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Інші комітети:
  • Королевська Н.Ю. Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 25.05.2009
  • Подання 25.05.2009
  • Пояснювальна записка 25.05.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 11.11.2009


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    07.09.2010 В порядок денний не включено
    17.11.2009 Вручено подання Комітету про відхилення
    02.06.2009 Вручено для ознайомлення
    27.05.2009 Направлено на розгляд Комітету
    26.05.2009 Передано на розгляд керівництву
    26.05.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 26.05.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів26.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва26.05.200928.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики26.05.200928.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики26.05.200905.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.05.200927.05.2009