Проект Закону про особливості оподаткування у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи


Номер, дата реєстрації:
4550 від 28.05.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Льовочкіна Юлія Володимирівна (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Інші комітети:
  • Королевська Н.Ю. Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.05.2009
  • Подання 28.05.2009
  • Пояснювальна записка 28.05.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 05.06.2009


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    04.04.2010 Проект відкликано
    02.06.2009 Вручено для ознайомлення
    01.06.2009 Направлено на розгляд Комітету
    29.05.2009 Передано на розгляд керівництву
    28.05.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.05.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.05.200901.06.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.05.200901.06.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики29.05.200902.06.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва29.05.200902.06.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.05.200901.06.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.05.200901.06.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.05.200901.06.2009